Stylowa łazienka ? poznaj 3 łazienkowe trendy

Łazienka to pomieszczenie, którego wystrój bardzo często uzależniony jest ? co oczywiste ? od funkcjonalności toaletowych sprzętów. Jak w prosty sposób zamienić czysto praktyczną przestrzeń w stylowe miejsce domowego relaksu?

Łazienka w stylu skandynawskim

Styl skandynawski, który od kilku sezonów opanowuje świat designu, doskonale sprawdza się również w łazienkowych wnętrzach. Charakterystyczna biel użytkowej ceramiki, stanowi idealną bazę dla minimalistycznych skandynawskich aranżacji. W zestawieniu z drewnianymi meblami i deskopodobnymi płytkami w jasnych odcieniach, tworzy przytulną, bliską naturze atmosferę. Zachowując kojarzoną z czystością i higieną surowość form, zachęca do relaksu czystością ciepłych, pastelowych barw.

Domowe SPA

Kolejny trend, który bez trudu przeniesiesz do własnej, nawet niewielkiej łazienki to wnętrza wzorowane na wystroju eleganckich salonów spa. Podstawą tej tendencji nie jest jednak kopiowanie konkretnych designerskich rozwiązań. Jeśli chcesz urządzić własne, domowe spa, zacznij od określenia, czego potrzebujesz, by czuć się dobrze i komfortowo. Nastrojowe oświetlenie? Ciepła kolorystyka? Wielka wanna z hydromasażem? A może po prostu kilka aromatycznych świeczek? Zapomnij o modnych trendach, wsłuchaj się w siebie i stwórz swój prywatny zakątek relaksu.

Łazienka w stylu glamour

Całkowitym przeciwieństwem delikatnych, stonowanych wnętrz inspirowanych stylem skandynawskim czy wystrojem ekskluzywnych salonów odnowy, są zaskakujące intensywnością barw i bogactwem dodatków wnętrza w odważnym stylu glamour. Cechuje je przepych, połysk i przerysowana elegancja, balansująca na granicy kiczu. W łazienkowym wydaniu, glamour to przede wszystkim żywe kolory i barokowe ozdoby ? bogato zdobione lustra czy kryształowe żyrandole.

Więcej łazienkowych inspiracji w stylu glamour znajdziesz na https://www.magnatfarby.pl/ekspert-radzi/aranzacja-lazienki-w-stylu-glamour-3-najlepsze-inspiracje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
4 ⁄ 4 =