Przestrzeń dobrze urządzona

Każdy będzie interpretował dobrze urządzone wnętrze na własny sposób. Jedno jest pewne. Stonowane kolory nikomu nie będą przeszkadzać. Są idealne zarówno dla miłośników przestrzeni uporządkowanej, jak i dla zwolenników twórczego chaosu. Te kolory doskonale sprawdzają się jako baza dla kreatywności. Chyba zgodzicie się, że zdecydowanie lepiej wygląda półka z kolorowymi książkami na jednolitej, gładkiej ścianie, niż na wzorzystej tapecie w intensywnych barwach.

Stonowane kolory w modnym wnętrzu

Kolory stonowane wprowadzają we wnętrze ład i porządek, a co za tym idzie uspokajają lokatorów. Użyte, np. w sypialni, ułatwiają wyciszenie i relaks. Dzięki nim łatwiej przejdziemy w tryb ukojenia po aktywnym dniu, i szybciej zaśniemy. Rankiem powitają nas te miłe dla oka, łagodne kolory i wprowadzą w dobry nastrój. Sytuacje stresowe w pracy nie będą nam straszne, gdyż jako odskocznię będziemy mieć w pamięci kolory relaksującego poranka.

Salon w relaksujących barwach

Salon to miejsce spotkań, odprężenia, biesiadowania. Pełni reprezentacyjną funkcję w domu. Jest głównym pokojem rodzinnych aktywności. Urządzając salon zwracamy uwagę na jakość mebli, to czy będą pasować wzajemnie do siebie oraz do ogólnego zamysłu aranżacji mieszkania. Wybierając kolory, również pamiętajmy o zasadach spójności. Salonowy sznyt podkreślmy zatem stonowanymi kolorami. Dodadzą uroku i czaru salonowi.

Szara ściana jako kwintesencja elegancji, pozwoli na pojawienie się białej sofy. Pozorna surowość złagodnieje pod wpływem żółtego fotela. Okno natomiast, warto ubrać w lejące, ciężkie, satynowe zasłony w odcieniu stonowanego srebrnego koloru. Parapet można ozdobić bogato rozkwitniętą orchideą. Ten elegancki kwiat wniesie swym perfekcyjnym wyglądem dodatkowy powiew relaksu do wnętrza.

Oryginalne, relaksacyjne zestawienia znaleźć można również w poradniku marki Śnieżka, pod adresem: https://www.sniezka.pl/jak-wybrac-kolor/sniezka-5-pomyslow-na-mieszkanie-w-stonowanych-relaksujacych-barwach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
23 − 2 =