Kolor dobry na wszystko

Nowe mieszkanie, odświeżenie ścian, a może nowa funkcja dla pokoju? Niezależnie jakie masz motywacje do zmian, wybór koloru ma priorytetowe znaczenie. Wprowadzi harmonię do wnętrza i nada mu właściwy charakter. Ważne, by był odpowiednio dobrany i zestawiony z innymi kolorami oraz dodatkami.

W domowym biurze jak ryba w wodzie

Niezależnie od przestrzeni, którą chcemy aranżować kolor łososiowy sprawdzi się idealnie. Na przykład wygospodarowując mały kącik do pracy. Coraz częściej bowiem, decydujemy się na pracę w domu. Urządzając domowe biuro, wnętrze musi być przede wszystkim funkcjonalne. Odpowiednia aranżacja musi sprzyjać skupieniu, wzmagać twórcze spojrzenie. Meble, dodatki, oświetlenie i umiejętne ich zestawienie ze sobą składają się na wnętrze idealne.

Możemy pokusić się o własnoręczne przerobienie starego drewnianego krzesła znalezionego na pchlim targu. Za sprawą łososiowego koloru możemy nadać mu drugie życie. Duma ze stworzenia unikatu będzie nie do przecenienia. Z łososiową ramą i miękkim siedziskiem otoczonym pinezkami tapicerskimi będzie to mebel, który uświetni i odświeży pokój oraz będzie pasował do białego biurka. Na ścianie nad biurkiem warto zawiesić obrazy w miedzianym kolorze ram. Śmiało można stwierdzić, że to wnętrze szyte na miarę. Wyjątkowe i unikalne.

Łososiowy wpływ na kreatywność

Jeżeli po renowacji krzesła najdzie Cię ochota na dalsze majsterkowanie, możesz zrobić jeszcze tablicę nad biurko. Wystarczy wykorzystać starą, niepotrzebną deskę czy plecówkę szafy. Podzielić ją na trzy części. Jedną z nich pomalować farbą tablicową, drugą część farbą magnetyczną, a na rozmiar trzeciej części dociąć korek i wkleić. Zarówno farbę magnetyczną, jak i korek możemy pomalować kolorem łososiowym. Całość zamknijmy w stylowej białej ramie. W ten sposób uzyskasz unikatową tablicę, niezwykle przydatną w pracy z dużą ilością małych karteczek. Nic już nie zawieruszy się na biurku, a dzięki temu sprawy będą załatwione zawsze na czas.

Więcej porad na zaadaptowanie łososiowego koloru we wnętrzu znajdziesz na: https://www.sniezka.pl/jak-wybrac-kolor/sciany-w-kolorze-lososiowym-3-oryginalne-inspiracje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
14 × 30 =