kuchnia w kolorze jagodowym

Eleganckie aranżacje w najmodniejszym kolorze 2018 roku

Rok 2018 to czas odkrycia piękna jagodowego koloru. W aranżacji wnętrz jest to jeden z ciekawszych wyborów. Z barwą jagodową wnętrza są atrakcyjne i nieco tajemnicze. Można mieć pewność, że jagodowy jeszcze długo pozostanie w grupie kolorów modnych. Jest to barwa wyrazista, ale nie męcząca. Pozytywnie wpływa na samopoczucie, a przy tym dodaje wnętrzu charakteru. Jagodowy kolor ścian doskonale sprawdza się, jeśli aranżacja ma być elegancka. Dla doskonałego efektu będzie jednak barwa ta potrzebować połączenia z innymi kolorami.

Jagodowy kolor ścian w eleganckich wnętrzach

Najlepiej połączyć barwę jagodową z kolorami neutralnymi. Doskonale łączy się ona z bielą, szarością oraz z czernią. Zestawienie jagodowego z bielą mogłoby być zbyt jasne i lekkie jak na salon. Natomiast biała i jagodowa łazienka czy sypialnia to już dobry pomysł, szczególnie jak trzeba zadbać o ich powiększenie optyczne. Nawet jednak wtedy cenne będą dodatki zwiększające przytulność np. beżowe akcenty. W salonie beżu powinno być sporo i najlepiej, jeśli będzie miał złocisty połysk. Barwa złota też będzie pasować.

Jasny, lekki i elegancki salon to zestawienie: biel, kolor jagodowy,beż i złoto.

Zamiast bieli może być także barwa kremowa. Jeśli miałby to być salon bardziej ciepły i zaciszny, a równie wytworny, zamiast bieli można dać ciemniejsze kolory, czyli szarość i czerń.

Przytulna i elegancka kuchnia w kolorze jagodowym

Szary i jagodowy tworzą przytulne zestawienie. To cecha uważana za bardzo ważną przy aranżacji kuchni. Przytulności dodaje też czerń. Jednak jest to barwa ciemna, więc dobra jedynie w akcentach. Jagodowy kolor ścian dodaje ciepła szarej kuchni. Szarość odpowiada za jej spokój i elegancję. Dla ożywienia szarej i jagodowej kuchni można dać trochę zieleni. Takie mogą być przedmioty użytkowe i dekoracyjne albo zioła w doniczkach. Inny pomysł na elegancką i przytulną kuchnię to połączenie koloru jagodowego z bielą i ciemnym drewnem. Taka kuchnia w kolorze jagodowym będzie bardziej naturalna niż ta w odcieniach szarości. I w takiej zielone akcenty będą idealne. Za efekt elegancji odpowiadają kolory, ale też meble i dodatki. Odpowiednie kolory ścian to baza pozwalająca zyskać luksusowe wnętrze. Jednym z kolorów może być jagodowy. Czy jest to jagodowa łazienka, czy kuchnia albo salon, to barwa ta jest równie dobrym wyborem. W każdym wnętrzu prezentuje się ona doskonale. Pomieszczenia mogą być eleganckie i świeże oraz lekkie albo eleganckie i przytulne. Najlepszy wybór to taki, który pozwoli najlepiej czuć się w danym wnętrzu. Więcej inspiracji znajdziecie w poradniku: https://www.magnatfarby.pl/ekspert-radzi/biale-meble-kuchenne-jaki-kolor-scian-wybrac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
18 × 4 =