Płytki LVT w sklepie

Elegancka i trwała podłoga sklepowa

Podłoga w sklepie musi być nie tylko trwała, ale również powinna być atrakcyjna dla oka i wpisywać się w aranżację całego wnętrza. Wszystkie te wymagania idealnie łączą w sobie płytki i panele winylowe: inaczej LVT.

Winyl na podłogach wielu z nas kojarzy się przede wszystkim ze zwykłymi wykładzinami PCV, inaczej gumoleum. Teraz jednak do dyspozycji mamy o wiele więcej innych materiałów podłogowych bazujących na polichlorku winylu. Wśród nich znajdują się także płytki i panele LVT. Dzięki nim można zaaranżować wnętrze sklepu tak, że będzie prezentowało się naprawdę elegancko i przy tym nie trzeba obawiać się o ich szybkie zniszczenie.

W ofertach wielu producentów materiałów winylowych znaleźć można rozmaite propozycje różniące się od siebie wzorami. Przykładowo płytki winylowe Expona oferowane są w wersjach przypominających naturalny kamień oraz płytki ceramiczne, a także drewno, zarówno to gatunków rodzimych, jak i egzotycznych, dlatego też pod względem wzornictwa jest w czym przebierać. Podłoga może być zatem dopasowana idealnie do aranżacji wnętrza ? wtedy, gdy chce się uzyskać bardziej przytulny efekt, rekomendowane jest drewno, natomiast kamień świetnie wpisuje się w bardziej prestiżowe, nowoczesne aranżacje.

Podłoga Expona
Podłoga Expona w sieci sklepów Triumph, źródło: podlogi-expona.pl

Podłogi LVT również cechują się wysoką trwałością i wytrzymałością, dlatego też bez obaw mogą być one używane w miejscach narażonych na intensywnych ruch, w tym w sklepach. Markowe płytki i panele, na przykład płytki Expona, gwarantują bardzo dobre parametry użytkowe i posiadają wieloletnie gwarancje, co powoduje, że są one sprawdzonym wyborem do takich przestrzeni jak salony sprzedażowe, sklepy wielkopowierzchniowe i te mniejsze, butiki.

Z kolekcjami producentów podłóg winylowych można zapoznać się już teraz na ich stronach internetowych i wybrać najbardziej atrakcyjne propozycje do swojego sklepu. Warto też wskazać, że dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest jego bardzo atrakcyjna cena ? za płytki i panele LVT zapłaci się mniej niż za podłogi z prawdziwego drewna, płytek ceramicznych czy z kamienia naturalnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
12 ⁄ 2 =